blank

Magdalena Górecka

Dyplomowana higienistka stomatologiczna i technik dentystyczny. Absolwentka Szkoły dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych w Krefeld w Niemczech oraz Sopockich Szkół Medycznych. Swoje doświadczenie gromadziła w najbardziej prestiżowych klinikach stomatologicznych i implantologicznych w Niemczech oraz Polsce . Członek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej PAPS . Od 2007 roku zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów higieny jamy ustnej tworząc indywidualne programy profilaktyczne szczególnie dla osób z chorobami przyzębia (parodontoza).

Magdalena to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Dyplomowana higienistka. Niezwykle solidna i odpowiedzialna. Potrafi znakomicie wychwycić najmniejszą nieprawidłowość w stanie zdrowia jamy ustnej i w razie potrzeby, sprawnie pokierować pacjenta do lekarza. Zamiłowanie do zawodu oraz chęć niesienia pomocy czyni z niej fachowca, do którego wraca się z pewnością, że jest się w najlepszych rękach. Nie poprzestaje na tym, co już wie i umie, wciąż regularnie uzupełnia i doskonali swoją wiedzę z zakresu profilaktyki stomatologicznej oraz jakości obsługi pacjenta . Poza tym prowadzi szkolenia dla koleżanek higienistek.

Kultura osobista, zdolności komunikacyjne oraz poczucie humoru dodatkowo uzupełniają jej szeroki wachlarz superlatyw. Do tego wszystkiego Magda to osoba o wielkim sercu i empatii.

Prowadzi aktywny tryb życia, bieganie i fitness kocha w równej mierze tak jak wykonywaną pracę i dawanie innym możliwości na piękny i zdrowy uśmiech. Uwielbia podróże, w które obowiązkowo zabiera swoje sportowe buty.

Usługi wykonywane przez specjalistę

Dla nas piękno ma ogromne znaczenie. Na koniec każdego leczenie największą radością jest uśmiech Pacjenta.