blank

Krzysztof Chmielewski

Lekarz dentysta, specjalista z zakresu implantologii i stomatologii estetycznej Master of Science in Oral Implantology.

Tytuł lekarza zdobył w 1993 roku po ukończeniu wydziału stomatologii na Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 1996 roku prowadzi własną praktykę stomatologiczną, specjalizującą się w stomatologii estetycznej i implantologii.

Niedościgniony fachowiec, skarbnica ogromnej wiedzy oraz elita światowej implantologii. Specjalista stomatologii estetycznej. Prekursor zastosowania druku 3D w polskiej stomatologii.

Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w wymagającym wiedzy, skomplikowanym procesie wszczepiania implantów. W swojej codziennej pracy na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim dobro Pacjenta. Kluczem do jego sukcesu jest nie tylko ogromna wiedza zdobywana na całym świecie oraz długoletnia praktyka, ale przede wszystkim aktywne wykorzystanie i zrozumienie planowania implantologicznego.

Nieoceniony lider innowacyjnej firmy, wchodzącej wielkim krokiem na stomatologiczny rynek z szablonami do nawigacji komputerowej – Dental Print 3D.

Ukończył prestiżowy program kształcenia podyplomowego w Seattle
u Dr. John’a Kois’a. Międzynarodowy wykładowca w zakresie implantologii, sterowanej regeneracji kości i estetyki. Międzynarodowy ekspert i nauczyciel fotografii dentystycznej. Wykłada aktywnie na całym świecie między innymi w takich krajach jak: Niemcy, Dania, Wielka Brytania, Rosja, Turcja, USA, Japonia, Korea Południowej, Tajwan, Singapur, Chiny.

W wolnych chwilach fotograf i filmowiec specjalizujący się wraz ze swoją żoną Adrianą w projektach z zakresu produkcji podwodnych i przyrodniczych. Współpracuje między innymi
w projektach dla Discovery Channel.

Zobacz zdjęcia: 
www.adakris.smugmug.com

Najważniejsze osiągnięcia:

  • Założyciel i członek Zarządu Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej
  • Prezydent Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej w latach 2010-2014
  • Członek Amerykańskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej
  • Obecny w międzynarodowym wykazie wiodących placówek implantologicznych na świecie: Leading Implant Centers
  • Ukończył studia podyplomowe we Frankfurcie zdobywając tytuł Master of Science in Oral Implantology
  • Wykładowca na Uniwersytecie im. W.Goethe’go we Frankfurcie nad Menem w programie nauczania podyplomowego z zakresu Implantologii.
  • Ukończył prestiżowy program kształcenia podyplomowego w Seattle u Dr. John’a Kois’a.
  • Międzynarodowy wykładowca w zakresie implantologii, sterowanej regeneracji kości i estetyki.
  • Międzynarodowy ekspert i nauczyciel fotografii dentystycznej.
  • Wykłada aktywnie na całym świecie między innymi w takich krajach jak: Niemcy, Dania, Wielka Brytania, Rosja, Turcja, USA, Japonia, Korea Płd, Tajwan, Singapur, Chiny.

Usługi wykonywane przez specjalistę

Dla nas piękno ma ogromne znaczenie. Na koniec każdego leczenia największą radością jest uśmiech Pacjenta.