Przykładowe ceny usług stomatologicznych

Aby zadbać o Państwa komfort podajemy przykładowe ceny za usługi oferowane w Klinice. Przed przystąpieniem do leczenia przeprowadzamy dokładne badanie jamy ustnej Pacjenta i na tej podstawie omawiamy i oceniamy zakres potrzebnego leczenia. Bazując na tych informacjach przygotowywany jest plan i kosztorys leczenia, który pozwala na zaplanowanie wydatków.

Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości i estetyki. Prace protetyczne są wykonywane we współpracy z najlepszymi technikami dentystycznymi w Polsce i na świecie. Podany cennik ma formę informacyjną. W przypadku prac i leczenia kompleksowego koszt całkowity leczenia jest przygotowywany indywidualnie na podstawie planu leczenia.

Odpowiednia diagnostyka stanowi filar naszej pracy. Korzystamy z najlepszych cyfrowych rozwiązań obrazowych jak radiowizjografia i tomografia komputerowa (CBCT). Na podstawie których przygotowujemy indywidualny, najlepiej rokujący plan leczenia.

Profilaktyka to jedna z najmniej inwazyjnych procedur wykonywanych w gabinecie, polega na całkowitym usunięciu kamienia oraz osadu nazębnego tzw. skalingu, piaskowaniu, polerowaniu oraz zabezpieczeniu szkliwa za pomocą fluoru. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Przeprowadzamy dokładny instruktaż oraz dopieramy odpowiednie środki pomocnicze (szczoteczka, pasta itp.) w zależności od potrzeb Pacjenta.

Jako jedyni w Polsce przeprowadzamy badanie CareScreen, które pozwala na ocenę ryzyka wystąpienia próchnicy i podjęcie odpowiednio wcześnie kroków prewencyjnych. W naszej klinice rekomendujemy, aby zabieg higienizacji był przeprowadzany co 6 miesięcy.

Czyszczenie zębów z kamienia, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja, instruktaż – koszt uzależniony jest od stanu miejscowego. Średni czas trwania wizyty to około 1,5 godziny.

Przebarwienia, plamy na zębach są częstym powodem obniżonej samooceny bądź złego samopoczucia. Idealnym rozwiązaniem, aby je zniwelować jest wybielanie.

W SmileClinic zabieg wybielanie to w pełni bezpieczna i efektowna procedura wykorzystujemy jedną z najlepszych metod, która składa się z dwóch etapów. Pierwszy przeprowadzany jest w gabinecie przy użyciu profesjonalnej lampy, drugi zaś w domu. Pacjent dostaje zestaw indywidualnych nakładek, które mają na celu jeszcze bardziej utrwalić i podkreślić efekt zabiegu.

Przebieg leczenia zachowawczego zależy od stopnia zaawansowania próchnicy, aby ją określić, przeprowadzamy dokładną diagnostykę. Leczenie zachowawcze przeprowadzamy w powiększenie z udziałem mikroskopu lub lup oraz zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

W SmileClinic przykładamy ogromną wagę, do bardzo starannego i dokładnego wykonania wypełnień, tak aby idealnie odwzorowywały naturalną morfologię zębów, spełniały swoją funkcję i były trwałe, nawet do 15 lat.

Leczenie implantologiczne to najbezpieczniejsza i najbardziej przewidywalna metoda uzupełnienia braków zębowych. W SmileClinic zwiększamy bezpieczeństwo oraz komfort Pacjenta, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii takich jak nawigacja komputerowa, która w sposób niezwykle precyzyjny pozwala przenieść pozycje implantu do jamy ustnej, czy skanery wewnątrzustne.

Pracujemy na produktach implantologicznych renomowanej szwajcarskiej marki Straumann, która słynie ze swojej precyzji oraz inwestuje w badania naukowe, dzięki temu mamy pewność, że wprowadzone przez nas implanty będą z powodzeniem spełniały swoją funkcję.

Zabiegi implantologiczne w SmileClinic to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa i trwałości.

Każde proponowane przez nas rozwiązanie protetyczne jest indywidualnie dobierane do potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów, począwszy od klasycznej protetyki protez po nowoczesne rozwiązania.

Naszym głównym zadaniem jest nie tylko spełnienie estetycznych oczekiwań, ale również przywrócenie prawidłowej funkcji narządu żucia, dzięki temu mamy pewność, że oferowane przez nas rozwiązania będą na lata.

Koszt uzależniony jest od technologii oraz technika wykonującego pracę. Przy współpracy z technikami z Niemiec lub USA koszt jest wyceniany indywidualnie.

Ortodoncja w SmileClinic jest dyskretna, szybka i efektowna. W przeciwieństwie do innych gabinetów najważniejszym jej zadaniem, oprócz poprawy estetyki, jest uzyskanie optymalnej funkcji narządu żucia. Dzięki czemu nasi Pacjenci mogą cieszyć się swoim naturalnym uśmiechem do późnej starości.

Przed przystąpieniem do leczenia ortodontycznego wykonywana jest dokładna diagnostyka w celu precyzyjnego określenia zarówno potrzeb, jak i możliwości.

Głównym celem fizjoterapii jest przywrócenie sprawności fizycznej oraz prawidłowe funkcjonowanie narządów. Do fizjoterapeuty najczęściej zgłaszają się pacjenci z dolegliwościami i ograniczeniami narządu ruchu. Dzięki indywidualnie dobranej formie terapii, fizjoterapeuta może pomóc pacjentom wyeliminować ból oraz przywrócić sprawność ruchową.

W naszej klinice zajmujemy się min. terapią:

  • dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów oraz innych powiązanych z narządem ruchu,
  • dolegliwości bólowych stawów skroniowo żuchwowych i innych powiązanych z tym stawem min. „klikanie” w stawie, bruksizm, szczękościsk, bóle głowy, szumy uszne,
  • dolegliwości związanych z układem pokarmowym min. wzdęcia, zaparcia, refluks, zgaga, WZJG, ChLC.
  • obrzęków limfatycznych i tłuszczowych.

Pomagamy spełniać marzenia o pięknym uśmiechu. Głównym naszym celem jest przywrócenie prawidłowej funkcji przy zachowaniu pięknej estetyki twarzy.