Wybielanie uszkadza zęby!
Czy to prawda?

Wybielanie uszkadza zęby!
Czy to prawda?

blank

Uśmiech odgrywa ogromną rolę w naszym życiu, wpływa na zachowania innych ludzi, potrafi ocieplić wizerunek, a nawet zawrócić komuś w głowie.

Czym jest wybielanie?

Dzisiejsze wzorce i kanony piękna sprawiły, że każdy z nas marzy o pięknym, prostym, a przede wszystkim białym uśmiechu, na miarę gwiazdy z Hollywood. Dlatego nawet niewielki defekt w postaci małego przebarwienia lub żółtego odcienia płytki nazębnej może powodować dyskomfort i niechęć do uśmiechania się.

Wyróżniamy kilka metod wybielania, jednak najlepszym, najbardziej  skutecznym rozwiązaniem jest wybielanie lampą w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Dzięki temu mamy pewność, że zabieg jest przeprowadzany zgodnie z dzisiejszymi standardami.

Wybielanie w SmileClinic

blank

W naszej klinice zabieg wybielania przeprowadzamy metodą DUO, która składa się  z dwóch etapów i jest wykonywana przez prawdziwego specjalistę.

Pierwszy etap odbywa się w gabinecie i jest przeprowadzany przez naszą higienistkę Magdę, która na samym początku wizyty ocenia kolor zębów i odpowiednio przygotowuje je do zabiegu. Następnie przechodzi do zabezpieczenia okolic przyszyjkowych zębów i dziąseł. Po czym aplikuje sześcioprocentowy nadtlenek wodoru na zęby i naświetla je. 

Drugi etap wybielania odbywa się już w domu. Po zakończonym zabiegu Pacjent dostaje zestaw  indywidualnych nakładek, które mają na celu jeszcze bardziej utrwalić i podkreślić efekt zabiegu.

Ogromną zaletą tego zabiegu jest to, że trwa on naprawdę niedługo, zaledwie 1,5 godziny, a efekty są fenomenalne i szybko widoczne

Przyczyny powstawania przebarwień

Przebarwienia zębów to zmiana barwy oraz nasycenia koloru zęba. Najczęstszą przyczyną powstawania nieestetycznych przebarwień są między innymi:

Próchnica zębów
Palenie wyrobów tytoniowych i e-papierosów
Spożywania produktów i używek, które zawierają właściwości barwiące takie jak kurkuma, buraki, czerwone wino, kawa itp.
Brak właściwej higieny jamy ustnej
Stosowanie niektórych leków szczególnie w dzieciństwie
Choroby
Wiek Pacjenta, im bardziej jesteśmy starsi, tym ciemniejsze stają się nasze zęby jest to związane z naturalną mineralizacją szkliwa
Zmiany miazgi zęba.

blank

Wybielanie w SmileClinic to w pełni bezpieczna i przewidywalna procedura przeprowadzana przez prawdziwych specjalistów, dzięki której nasz uśmiech jest jaśniejszy, bielszy i zdrowszy.

Białe lato w SmileClinic

blank

Natchnieni ostatnimi słonecznymi dniami przygotowaliśmy specjalną promocję, która obejmuje jedyny w swoim rodzaju zabieg profesjonalnego wybielania dla dwóch osób w naszej Klinice.

Koszt kompleksowego zabiegu wybielania systemem DUO dla jednej osoby, który obejmuje naświetlanie profesjonalną lampą i otrzymaniem zestawu nakładek do użytku w domu, to 1 500 zł.

*Na hasło „BIAŁE LATO” podane przy zapisie dwóch osób, otrzymacie 50% dla osoby, którą zaprosicie do udziału w naszej akcji. Oszczędzacie aż 750 zł!

Zarezerwujcie sobie oboje ok. 1,5 godziny czasu, taki zabieg to prawdziwe SPA dla waszych zębów, a wybielanie w SmileClinic to naprawdę coś wyjątkowego! Już nie mówiąc o efekcie po, który jest spektakularny!

Wystarczy skontaktować się z naszą rejestracją i przy zapisie podać hasło „BIAŁE LATO”. Możliwość zapisów na obowiązującą promocję tylko do 30 czerwca.