Piękny uśmiech
tej jesieni!

 Aby jesienna chandra nie stała się naszą szarą codziennością, przygotowaliśmy specjalnie coś wyjątkowego. Coś co sprawi, że będziecie chcieli się uśmiechać!

Koszt kompleksowego zabiegu wybielania systemem DUO oraz zabiegu profesjo, który obejmuje naświetlanie profesjonalną lampą i otrzymaniem zestawu nakładek do użytku w domu oraz profesjonalnego zabiegu higienizacji, to 1 850 zł.

*Na hasło „Piękny uśmiech tej jesieni” podane przy zapisie, otrzymasz, aż 500 zł rabatu.

Zarezerwuj sobie oboje ok. 1,5 godziny czasu, zarówno na zabieg higienizacji jak i wybielania. Pamiętajmy jednak, że tych dwóch procedur nie można łączyć, warto odczekać 2-3 dni, aby nasze dziąsła się zregenerowały

Taki pakiet zabiegowy to prawdziwe SPA dla waszych zębów, a w SmileClinic to naprawdę coś wyjątkowego! Już nie mówiąc o efekcie, po który jest spektakularny!

Wystarczy skontaktować się z naszą rejestracją i przy zapisie podać hasło „Piękny uśmiech tej jesieni”. Możliwość zapisów na obowiązującą promocję tylko do 30 listopada.

Uśmiech odgrywa ogromną rolę w naszym życiu, wpływa na zachowania innych ludzi

Dlaczego wybielanie?

Dzisiejsze wzorce i kanony piękna sprawiły, że każdy z nas marzy o pięknym, prostym, a przede wszystkim białym uśmiechu, na miarę gwiazdy z Hollywood. Dlatego nawet niewielki defekt w postaci małego przebarwienia lub żółtego odcienia płytki nazębnej może powodować dyskomfort i niechęć do uśmiechania się.

Wyróżniamy kilka metod wybielania, jednak najlepszym, najbardziej  skutecznym rozwiązaniem jest wybielanie lampą w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Dzięki temu mamy pewność, że zabieg jest przeprowadzany zgodnie z dzisiejszymi standardami.

Wybielanie w SmileClinic to w pełni bezpieczna i przewidywalna procedura

Wybielanie w SmileClinic

W naszej klinice zabieg wybielania przeprowadzamy metodą DUO, która składa się  z dwóch etapów i jest wykonywana przez prawdziwego specjalistę.

W pierwszym etapie higienistka ocenia kolor zębów i odpowiednio przygotowuje je do zabiegu. Następnie przechodzi do zabezpieczenia okolic przyszyjkowych zębów i dziąseł. Po czym aplikuje sześcioprocentowy nadtlenek wodoru na zęby i naświetla je. 

Drugi etap wybielania odbywa się już w domu. Po zakończonym zabiegu Pacjent dostaje zestaw  indywidualnych nakładek, które mają na celu jeszcze bardziej utrwalić i podkreślić efekt zabiegu.

Ogromną zaletą tego zabiegu jest to, że trwa on naprawdę niedługo, zaledwie 1,5 godziny, a efekty są fenomenalne i szybko widoczne

Przyczyny powstawania przebarwień

Przebarwienia zębów to zmiana barwy oraz nasycenia koloru zęba. Najczęstszą przyczyną powstawania nieestetycznych przebarwień są między innymi:

Próchnica zębów
Palenie wyrobów tytoniowych i e-papierosów
Spożywania produktów i używek, które zawierają właściwości barwiące takie jak kurkuma, buraki, czerwone wino, kawa itp.
Brak właściwej higieny jamy ustnej
Stosowanie niektórych leków szczególnie w dzieciństwie
Choroby
Wiek Pacjenta, im bardziej jesteśmy starsi, tym ciemniejsze stają się nasze zęby jest to związane z naturalną mineralizacją szkliwa
Zmiany miazgi zęba.